דולצ'ה וגבאנה D&G
d&g:


את הקו המרכזי של D&G  דולצ`ה וגבאנה  ניתן להגדיר כפורץ גבולות יוקרתי מאוד מחד ואורבני ופרקטי מנגד.

הטרנדים החמים ביותר מבית האופנה D&G באים לידי ביטוי בעיצובי הנעליים והבגדים אותם הם מציגים כדרך קבע בשבוע האופנה בפאריס, במילאנו בלונדון, וסאו פאולו.


    

דומינקו דולצ`ה וסטפאנו גבאנה הקימו את אחד מבתי האופנה הכי נחשבים בעולם -בית האופנה האיטלקי הנחשב דולצ`ה וגבאנה D&G שממוקם באחד הרחובות האופנתיים ביותר בבירת האופנה מילנו שבאיטליה.
D&G היא חברה שהוקמה על ידי צמד המעצבים המוכשרים דומניקו דולצ`ה וסטפאנו גבאנה. הקולקציות המיוחדות של בית האופנה מאופיינות בקו טרנדי אורבני וצעיר.
הבגדים של הצמד D&G כבשו לעצמם שם של כבוד בתעשיית האופנה ובעיר הכוכבים הוליווד כאשר בין הכוכבות שלובשות ונועלות את הבגדים והנעליים המעוצבים של D&G ניתן למוצא את מדונה,מוניקה בלוצ`י איזבלה רוסליני, קיילי מינו ואחרות.

את הקו המרכזי של D&G ניתן להגדיר כפורץ גבולות יוקרתי מאוד מחד ואורבני ופרקטי מנגד.

הטרנדים החמים ביותר מבית האופנה D&G באים לידי ביטוי בעיצובי הנעליים והבגדים אותם הם מציגים כדרך קבע בשבוע האופנה בפאריס, במילאנו בלונדון, וסאו פאולו.

בשנת 2005 הכריזו שני המעצבים דולצ`ה וגבאנה שחיו עד אז בתור זוג על פרידה מתוקשרת.
אולם, בית האופנה D&G דולצ`ה וגבאנה המשיך לפעול מאז באופן תקין ולייצר נעליים לגברים צעירים ואמידים ולנשים החובבות נעלי יוקרה.
בין קהל הלקוחות הקבוע של בית האופנה ניתן למצוא כוכבות מוסיקה וסרטים וכמו כן נשות חברה המעריצות את השם D&G, שם שהפך מזמן למותג רב עוצמה מוכר וידוע המזוהה עם יוקרה לצד שובביות צעירה ורעננה.

 |  ראשי |  נעליים בישראל  |  נעליים בעולם  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
נעלי נשים בישראל-אתר הנעליים של ישראל- shoeshow.co.il © כל הזכויות שמורות
אופנת נעליים - נעלי נשים מבצעים והנחות סוף עונה בחנויות רבות.כדאי להתעדכן.
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל